Haber

Fatih Erkoç, Kuruçeşme Açıkhava’da unutulmaz bir gece geçirdi

Her yaştan dinleyicinin akın ettiği gecede Boğaziçi’nde bir müzik dinletisi gerçekleştirildi. ‘Ellerim Boş’ ve ‘Çalmaya Yakın’ gibi şarkılarıyla müzik dünyasına damgasını vuran Fatih Erkoç, en sevilen şarkılarını kendine has yorumuyla Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde seslendirdi.

BOĞAZ IŞIKLARI ALTINDA ‘MOMOS’ DOLU GECE!

Farklı müzik tarzlarını kediye özgü yorumuyla harmanlayan sanatçı; ‘Ah Bu Hayat Dayanılmaz’, ‘Sarışın’ ve ‘Osman Ağa’ gibi seçkin kesimlerden oluşan renkli repertuarıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

‘Kör Kuyular’ ve ‘Memory’ caz müzikseverleri büyüledi. ‘Handviç’ ve ‘Elveda Tatlım’ bölümleriyle İstanbul Boğazı kıyılarına nostaljik rüzgarlar estirdiler.

Müzikseverler gece boyu süren coşkulu performansın tadını çıkarırken, Fatih Erkoç’un seslendirdiği müzikle unutulmaz anlar yaşadılar.

Multi-enstrümantalist kimliği ile tanınan ve müziğini dinleyicilerle birlikte söyleyen sanatçı, üflemeli çalgılarıyla geceye renk kattı.

Her biri müzik şölenine dönüşen performansıyla iki saat boyunca sahnede kalan Fatih Erkoç, izleyenlerin gönlünde iz bıraktı.

haber-cesme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu