Haber

Dikili Belediyesi’nden Eğitime Destek

Dikili Belediyesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçe genelindeki tüm ilköğretim okullarındaki birinci sınıf öğrencilerine çanta ve kırtasiyeden oluşan eğitim seti desteği sağladı.

Başkan Kırgöz miniklerin heyecanına ortak oldu

Okul hayatına yeni başlayan minik öğrencilerle bir araya gelen Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, hediyelerini vererek başarılar diledi. Öğrenciler Önder Kırgöz’e sevgi göstererek teşekkür etti.

Eğitime desteğin sosyal belediyeciliğin ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Hayat koşulları her geçen gün zorlaşıyor. Dikili Belediyesi olarak okul hayatına ilk adımlarını atan çocuklarımıza eğitim gereçleri sağlayarak ailelerinin bütçesine katkıda bulunmak istedik. Onlar geleceğimizin umudu, geleceğimizin teminatıdır. Çocuklarımız, Büyük Cumhurbaşkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği ve emanet ettiği Cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkacaklardır. Çalışan, üretken ve aydınlık bir nesil yetiştirmek için desteğimizi sürdüreceğiz. “Tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı, memnun ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu